1. AUDI Q5 (8R) 09.2008-05.2012
  2. Pulley kit with timing belt (12)

Timing Belt Set DAYCO KTB360

Kód položky: AL20869693
  • Doručujeme do krajiny
    United States
    Dodávame do United States a ďalších krajín.

    Pri objednávke nad 134 a malých položkách pod 10 kg je doručenie zdarma

    Do United States máme rôzne možnosti doručenia. V nákupnom košíku vidíte dátum dodania a cenu.

    Svoj balík môžete sledovať pomocou vyhradeného sledovacieho odkazu, ktorý dostanete ihneď po zaplatení objednávky.
  • 120.06 eur
    • možno objednať
    • 8 pcs
  • dátum doručenia:
    28.09.2021, 11:55
    If you order now, the products will be delivered from the warehouse to ALVADI store on 28.09.2021 10:00

    Store address: Tallinn, Majaka 10

    Customers in Tallinn will receive the order on the same day.

    If you live outside of Tallinn, you will receive the order on the same day or on the next day (depending on the delivery method that can be selected during the checkout).
  • Pridať do košíka
Manufacturer DAYCO
Kód KTB360
Výrobok Timing Belt Set
Originálne kódy:
AUDI 038198119D
AUDI 038198119E
AUDI 038109119MS1
SEAT 038198119E
SEAT 038109119MS1
Zobraziť viac
Kódy sú určené výrobcom a slúžia pre určenie správneho dielu. <br />Dole nájdete kódy, s ktorými je diel kompatibilný:
Below are the codes, with which the part is compatible:
ALVADI AL20869693
AUDI 038198119D
AUDI 038198119E
AUDI 038109119MS1
AUTOKIT 045023
AUTOKIT 045054
BOSCH 1987948588
BOSCH 1987948265
BOSCH 1987948575
BOSCH 1987948574
BOSCH 1987948245
BOSCH 1987948035
CONTINENTAL CTAM CT946K2
CONTINENTAL CTAM CT1044K1
DAYCO KTB360
EAN 8021787001709
FAI AutoParts TBK146
GATES K015559XS
GATES K015543XS
HANOMAG HENSCHEL KTB360
INA 530008210
IPD 201178
METZGER WMZ805
OPTIBELT KT1322
RUVILLE 5543271
RUVILLE 5549170
SEAT 038198119E
SEAT 038109119MS1
SEAT 038198119D
SKF VKMA01251
SKF VKMA01131
SKODA 038198119E
SKODA 038198119D
SKODA 038109119MS1
TIMKEN KT90246
VAG 038198119E
VAG 038109119MS1
VW 038198119D
VW 038109119MS1
VW 038198119E
VW 038198119H